Din Hizmetlerinde İletişim ve Tebliğ

Prof. Dr. Hasan Kâmil Yılmaz, yeni programı açıkladı.

Din Hizmetlerinde İletişim ve Tebliğ

Prof. Dr. Hasan Kâmil Yılmaz, yeni programı açıkladı.

Din Hizmetlerinde İletişim ve Tebliğ
10 Mayıs 2020 - 03:01

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) İslamî İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Kâmil Yılmaz, akademide atılan yeni bir adımın müjdesini verdi.

Prof. Dr. Hasan Kâmil Yılmaz, twitter hesabından “Din Hizmetlerinde İletişim ve Tebliğ” adıyla tezli ve tezsiz yüksek lisans programının açıldığı duyurdu. Yılmaz şunları söyledi:

“Ramazan’ın mağfiret ve bereket ikliminde mübarek bir Cuma gününde kamuoyu ile müjdeli bir haberi paylaşmak isterim: İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslamî İlimler Fakültesinde “Din Hizmetlerinde İletişim ve Tebliğ” alanında tezli ve tezsiz yüksek lisans programı açıldı. Bu yıl öğrenci alınacak.”

Üniversitenin sitesinde verilen bilgilere göre, bu programın dersleri Üniversitenin Altunizade yerleşkesinde verilecek. Tezli yüksek lisans programına başvurmak için adayların lisans mezunu olması ve ALES'ten (SÖZ-EA-SAY puan türlerinin herhangi birinden) en az 55 puan alması gerekiyor. Tezsiz yüksek lisansa başvurmak için de sadece lisans mezunu olma şartı aranıyor.


Bu haber 1551 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum